top of page
Vyhledat
  • Čtyřlístek Odry

Dýňování ve školce

Podzim máme v naší školce rádi pro spoustu hezkých věcí - je to čas barevných listů, pouštění draků, sbírání hnědých hladkých kaštanů a halloweenských dýní. Ty naše školkové jsme si už vydlabali trochu dřív, než přišel Halloween, měli jsme totiž strach, že už žádné nebudou. Ve středu 16.10 odpoledne, hned po spinkání, přišli za námi do školky maminky a taťkové, někdo přivedl sestřičku nebo i bratříčka a s sebou si přinesli plnou hlavu nápadů a ostrý nůž. Dýně už čekaly na všechny ve třídě. Dostali jsme je jako sponzorský dar od p. Petrové, za což jí moc děkujeme. Na nic se dlouho nečekalo, každý si vybral svou dýni a pustili jsme se do vydlabávání a vyřezávání. Za necelou hodinu pilné práce byly na světě první halloweenské dýně, některé veselé, některé strašidelné. Všechny jsme je postavili na kopec ve školkové zahradě a večer v 19:00 hod. se dýně rozsvítily. Jedna dýně krásnější než druhá!

Karin Zimmermannová

třída Žabičky

Iva Kucharzová

třída Sluníčka

65 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page