top of page
Vyhledat
  • Čtyřlístek Odry

Zprávičky z Kamenky

Únor bílý, pole sílí... letošní zima sněhu moc nepřála, ale ve školce dokážeme využít každý centimetr k bobování nebo lopatování. V únoru se rovněž konají masopustní průvody a karnevaly. My ve školce jsme dne 13.2. prožili společně s dětmi krásný maškarní bál. Masky byly různé od princezny, ovečky, berušky, rytíře, upíra, ledové královny, indiána, policistu až po čajový pytlík. O čarovný program se nám postarala p. učitelka Kamila v přestrojení za kouzelníka. Své kouzlo měl také maškarní fotokoutek s rekvizitami. S dětmi jsme si zatancovali, zazpívali, zahráli hry. Děkujeme rodičům za přípravu pohoštění a krásné masky po děti.

Dne 19.2. jsme ve spolupráci se ZŠ Heřmanice u Oder a ZŠ Jakubčovice navštívili Svět techniky v Ostravě. Kde jsme si zahráli na chemiky, vyzkoušeli míchání barev, práci s pipetou a vybarvovali obrázky podle písniček. Nakonec jsme si mohli vyzkoušet v malém světě techniky postavit zeď, podojit krávu, zaskákat na trampolíně, hrát na bicí a projít třeba čarolesem. Výlet se dětem velice líbil a my děkujeme ZŠ Heřmanice za milé pozvání.

A ještě dobrá zpráva na závěr, MŠ Kamenka má od září školního roku 2020/2021 navýšenou kapacitu o 8 míst pro nové děti. V dubnu nás můžete navštívit ve dnech otevřených dveří a v květnu se na vás budeme těšit u zápisu, ať už do duhové nebo lesní třídy. V případě zájmu, nás můžete navštívit kdykoli, po telefonické domluvě. Vzhledem k odcházejícím školákům, věřím, že své místo ve školce zde najde každý.

Petra, Jana, Kamila

73 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page