Duben, ještě tam budem… - tak toto lidové pořekadlo jsme se rozhodli letos v naší školce změnit. Před Velikonocemi jsme vyznačili pro rodiče a děti trasu do lesa (s plněním úkolů a luštěním křížovky) a rodiče si mohli sami určit, kdy o Velikonocích na trasu vyrazí. Abychom měli zpětnou vazbu, rodiče nám posílali fotografie z cíle, kde si děti našly malý „poklad“.
A hned po Velikonocích jsme pozvali děti z MŠ Pohořská a Loučky, a dokonce naše pozvání přijaly i děti z 1. tříd, a vyznačily jsme jim trasu s úkoly, které byly na téma příroda, životní prostředí, abychom už dopředu oslavili Den Země a využili tak na naší zahradě prvky z projektu………….
Obě akce se vydařily a děti s rodiči, i s se svými učitelkami, si to užily.
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií z fondu Next Generation EU.
MŠ Sokolovská Yveta Rašková