„Když se něco nepovede, i když zlobím malinko, máš mě ráda a já tebe, moje zlatá maminko!“ – recitovaly děti svým maminkám na zahradě naší mateřské školy začátkem měsíce května. Zazněly i tóny písniček o jaru a zvířátkách, v programu nechyběly ani tanečky. Maminky si mezitím vychutnávaly připravené občerstvení, počasí nám přálo a dobrá nálada byla všudypřítomná. Dětem se vystoupení moc podařilo, dospělým ukápla nejedna slzička a poté vyrazily děti společně se svými maminkami plnit připravené úkoly. Děkujeme Vám, milé maminky, za společně strávený čas a milá slova a už teď se těšíme zase na příště ????.
Hned následující týden jsme se s dětmi vypravili na návštěvu denního stacionáře za maminkami „dříve narozenými“. Děti jim zahrály divadlo O koťátku, které zapomnělo Mňoukat a přidaly písničky více i méně známé-některé si klientky stacionáře zazpívali s námi. A protože jsme nemuseli spěchat, na chvíli se z nás stali i diváci. Tradičními hosty byly tanečnice z Fulneku, které nás všechny svým vstoupením potěšily i pobavily. A nakonec jsme se k nim i s dětmi rádi připojili a společně jsme si zaskotačili ????. Na závěr jsme se naučili, jak se dá tančit i vsedě. Dopoledne jsme si moc příjemně užili a děti na něj moc hezky vzpomínají.
DĚKUJEME ZA KRÁSNOU ZKUŠENOST, ŽE RADOST, O KTEROU SE ROZDĚLÍME, NÁM V SRDCI ZŮSTÁVÁ!
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií z fondu Next Generation EU.
Za MŠ Sokolovská A. Dratnalová