Drobečková navigace

Úvod > O nás > Ze života školky > Návštěva Divadla loutek v Ostravě

Návštěva Divadla loutek v Ostravě



Pejsek, který ožil před očima dětí a jeho příběh, který se jmenoval „Fuj je to“

Společně s dětmi jsme navštívili Divadlo loutek v Ostravě. Zhlédli jsme originální a velmi nápadité představení, kdy hlavní roli měl roztomilý pejsek, kterého herci oživili s neuvěřitelnou lehkostí a citem. Díky jejich pohybu a hlasu působil pejsek téměř jako skutečný a děti si ho okamžitě oblíbily. Příběh byl plný jemného humoru, napětí i laskavých momentů. Děti se zaujetím sledovaly každý pohyb loutky a reagovaly smíchem i spontánními komentáři. Součástí představení byly také nádherné rekvizity inspirovanými stavbou, stavebními pracemi a stroji – objevily se různé konstrukce i „pracovní“ technika, které dotvářely atmosféru příběhu. A to nejlepší? Na závěr si děti mohly některé z těchto rekvizit samy vyzkoušet. Z divadla jsme odcházeli, plní radosti a milých zážitků.   

                                                                                                         Za MŠ Kamenka Martina Kašparová